1862 روز تا هدف

چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹

نقطه طلایی


با توجه به این که بحث ویدئو مارکتینگ حدود 10 سال است که در جهان مطرح است و کشور ایران که یک کشور جهان سوم به حساب می آید حدود بیست سال از کشورهای جهان اول فاصله دارد می توان گفت که در این زمان کشور ایران به سمت دیجیتالی شدن و مجازی شدن پیش خواهد رفت . نمونه های زیادی هم وجود دارد که این بحث را تایید می کند، مانند سایت هایی همچون دیجی کالا، ایونت سنتر، همیار ووردپرس و … که روز به روز به بازدیدکنندگان آن اضافه می شود . خب، هنگامی که اکثر مشاغل به صورت سایت در می آیند و فروشگاه ها اینترنتی می شوند بازدید کنندگان نیاز دارند که توضیحی راجع به محصول یا خدمتی که آن ها انجام میدهند مشاهده کنند. بازدیدکنندگان حوصله خواندن متن را ندارند و همیچنین عکس های تک فریم هم جذابیت خود را از دست داده است و اطلاعات خوبی به کاربران نمی دهد. اما به کمک ویدئو می توان توضیح جامع و کاملی راجع به محصول یا خدمت به بازدیدکنندگان ارائه کرد که هم برای آن ها جذابیت دارد و هم در زمان کم اکثر مسائل گفته می شود.با پیشرفت روز افزون دنیای فناوری و ارتباطات دنیا شاهد تحولی اساسی در خود بوده است. امروزه کار هایی که در گذشته به صورت سنتی انجام می شدند حالا با روشی جدید ارائه می شوند، برخی از کار ها دیگر منسوخ شده و کار ها و نیاز هایی پدید آمده که قبلا وجود نداشته اند.
در دنیای امروز باید هوشمندانه عمل کرد. یعنی خود را با شرایط زمان وفق داده و به زمان آینده با تفکری عمیق نگاه کرد و این روند باید ماندگار و پیاپی باشد تا در دنیای فوق العاده سریع امروز پیروز میدان باشیم.

 هنر درونی و ذاتی انسان ها
ریشه تمامی موفقیت ها بر اساس هنر درونی انسان ها صورت می پذیرد. این هنر ها و استعداد ها در همه انسان‌ها وجود دارد اما عده کمی خود را کشف میکنند. کشف و شناخت خود و پیدا کردن هنر های ذاتی و استعداد ها لازمه های زیادی دارد که به عوامل مختلفی وابسته است و محرک هایی هم می تواند داشته باشد . برآن شدیم تا با راه اندازی دپارتمان ویدیو مارکتینگ بنام نقطه طلائی سیاست همه خدمات زیر یک سقف را به همکاران و مشتریان ارائه دهیم

      در یک نگاه

نام شرکت :

نقطه طلایی

حوزه فعالیت :

ویدیو مارکتینگ

مدیرعامل :

….

سال تاسیس :

1397/11/18

شعار :

جنگ بینهایت همه چیز درون یک قاب است
Infinity war is all about inside of a frame

نماد :

نسبت طلایی (Golden Ratio)

button

شبکه های اجتماعی :

نام خدمات زیر خدمات نام خدمات زیر خدمات نام خدمات زیر خدمات
عکاسی عکاسی پرتره فیلمبرداری تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک سناریو نویسی
عکاسی غذا فیلم کوتاه طراحی کاراکتر
عکاسی هوایی مستند گرافیک – لوگو موشن
معماری – دکوراسیون جلسات و همایش ها-گزارشی – صرفا پروژه های خاص انیمیت سازی
عکاسی صنعتی هوایی تدوین
عکاسی مدلینگ تایم لپس صدا دوبله
عکاسی محصولات تیزر صنعتی گرافیک – لوگو موشن نریشن
ادیت عکس -تنظیم رنگ تصویربرداری تولید موسیقی متن اختصاصی
تدوین همایش – رویداد – گزارشی تدوین تیزر تبلیغاتی سناریو نویسی
فیلم کوتاه جلوه های ویژه استوری برد
تیزر تبلیغاتی اصلاح رنگ کارگردانی
تیزر صنعتی تیزر انیمیشنی سناریو نویسی تصویر برداری
جلوه های ویژه طراحی استوری برد گرافیک – لوگو موشن
انیمیشن طراحی شخصیت تدوین
اصلاح رنگ دیجیتال پینتینگ جلوه های ویژه
اصلاح رنگ تدوین و دوبله اصلاح رنگ

گالری تصاویر