1661 روز تا هدف

سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰

دفتر بیمه اعضاء کانون های فرهنگی هنری مساجد اصفهان با توجه به انعقاد قرارداد فی ما بین ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان و شرکت بیمه معلم، در راستای ارائه خدمات به مشتریان در طرحی نوین، خواستار ارتقاء کیفیت خدمات خود نسبت به جامعه خدمتگزار به امور مذهبی در مساجد و امور فرهنگی در کانون¬ها را است. در طرح مذکور با همکاری شرکت بیمه معلم(نمایندگی محمد پرچمی کد 3585 اصفهان)، خدمات ویژه¬ای به اعضاء کانون¬های فرهنگی هنری و نمازگزاران مساجد استان اصفهان ارائه می گردد و بیمه شدگان می توانند با دریافت رفاه کارت بیمه معلم از خدمات ویژه آن بهره¬مند گردند.
در این طرح برای تمامی اعضاء کانون های فرهنگی هنری در سطح استان اصفهان و نمازگزاران مساجد که از اعضاء کانون ها محسوب نمی شوند، رفاه کارت بیمه معلم صادر می شود. صاحبان این کارت می توانند با ارائه آن به دفاتر منتخب شرکت بیمه معلم در سطح استان از خدمات ویژه قید شده در پشت کارت به صورت رایگان استفاده نمایند.
در خصوص هدف متعالی اجرای این طرح می توان گفت که پس از استفاده صاحبان این کارت از خدمات بیمه ای شرکت بیمه معلم، میزان چشمگیری از درآمد آن به مساجد عودت داده می شود که البته این مبلغ در اختیار ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد قرار می گیرد تا با توجه به میزان استفاده اعضاء از خدمات شرکت بیمه، به مساجدی که کارت را در اختیار اشخاص قرار داده اند، حمایت های نقدی و غیر نقدی صورت گیرد.

      در یک نگاه

نام :

طرح بیمه مساجد و کانون های فرهنگی استان اصفهان

موضوع :

بیمه

تاریخ شروع :

1398/11/16

تاریخ پایان :

ادامه دارد….

مدیر پروژه :

محمد پرچمی

هشتگ اجتماعی :

#مساجد.#کمک_به_مساجد

button

شبکه های اجتماعی :

گالری تصاویر